admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT/KA DS. JAKOŚCI
specjalista kontroli jakości

Miejsce Pracy
Wygoda 8, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Obowiązki:
Wymagane wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (preferowany kierunek: zarzadzanie jakością), znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (poziom B1), znajomość dokumentacji jakościowej branży automotive (PPAP, 4M, 8D), znajomość rysunku technicznego, prawo jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze jakości (np. praktyka studencka w dziale jakości) oraz zainteresowanie wskazaną dziedziną. Charakterystyka pracy: współpraca oraz budowanie relacji z klientami poprzez bezpośrednie spotkania w kraju i zagranicą, tworzenie działań korygujących i prewencyjnych, utrzymywanie wymagań dotyczących jakości produktu, podejmowanie decyzji o przyjęciu lub odrzuceniu danych detali, sporządzanie zgodnie z otrzymanymi wytycznymi raportów dotyczących działań doskonalących procesy, współpraca z pracownikami innych działów. Praca od godz. 7:00 lub 7:30. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny lub e-mailowy: rekrutacja@nifcokorea.pl.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
współpraca oraz budowanie relacji z klientami poprzez bezpośrednie spotkania w kraju i zagranicą, tworzenie działań korygujących i prewencyjnych, utrzymywanie wymagań dotyczących jakości produktu, podejmowanie decyzji o przyjęciu lub odrzuceniu danych detali, sporządzanie zgodnie z otrzymanymi wytycznymi raportów dotyczących działań doskonalących procesy, współpraca z pracownikami innych działów.

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Zarządzanie produkcją, logistyką
języki: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
uprawanienia: Prawo jazdy B","rysunek techniczny

Dane Pracodawcy
NIFCO KOREA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Żory
Żory
Żory Wygoda 8

tel.32 6211223
email:rekrutacja@nifcokorea.pl

Telefon: 32 6211223