admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT GEODETY
pozostali kartografowie i geodeci

Miejsce Pracy
63-300 Pleszew, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
zgodnie z charakterystyką pracy

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 1 687,5 PLN
do uzgodnienia

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)","średnie zawodowe, techniczne
Inne wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie techniczne - geodezyjne lub pokrewne (budownictwo, ochrona środowiska, melioracja-mile widziane osoby w trakcie studiów zaocznych) doświadczenie zawodowe bez wymagań, obsługa komputera w stopniu dobrym, godziny pracy do uzgodnienia

Dane Pracodawcy
Usługi Geodezyjne-Kartograficzne Wyduba Ryszard
Polska
wielkopolskie
pleszewski
Pleszew
Pleszew

tel.603 136 971
email:pleszewpl@wp.pl

Telefon: 603 136 971