admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI
asystent do spraw księgowości

59-700 Bożejowice 1c, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Asystent do spraw księgowości przyjmuje, gromadzi i segreguje dokumenty pod względem ich rodzaju. Weryfikuje poprawność wystawionych dokumentów. Przygotowuje dowody księgowe do zapłaty oraz wykonuje proste, powtarzalne czynności ujmowania dowodów w księgach rachunkowych. Wprowadza zadekretowane dowody księgowe do systemu finansowo - księgowego. manosi numer dowodu księgowego potwierdzający kolejność ujęcia w księgach rachunkowych. Sporządza - przy użyciu programów finansowo - księgowych i arkuszy kalkulacyjnych - raporty zestawienia oraz wypełnia formularze na podstawie informacji pochodzących z ksiąg rachunkowych. Przygotowuje dokumentację miezbędną do prowadzenia z kontrahentami, urzędami i bankami w zakresie uzgadniania rozrachunków i innych czynności księgowych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: Wykształcenie średnie, znajomość języka angielskiego.

Dane Pracodawcy
Florand s.c. Monika i Andrzej Dąbrowscy
Polska
dolnośląskie
bolesławiecki
Bolesławiec
Bożejowice 1c

tel.601375900
email:a.dabrowski@florand.com.pl

Telefon: 601375900