admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT
asystent usług pocztowych

Małogoska 1, 26-060 Chęciny, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Obowiązki:
- profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,
- aktywna sprzedaż towarów handlowych w urzędzie pocztowym,
- bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego,
- sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: Umiejętność 1 : umiejetność obsługi komputera i szybkiego pisania
Inne : Wymagane doświadczenie w jednym z obszarów: obsługa klienta, praca z gotówką

Dane Pracodawcy
Poczta Polska S. A.
Polska
świętokrzyskie
kielecki
Chęciny
Chęciny Małogoska 1

tel.41 366 04 31
email:rekrutacja.kielce@poczta-polska.pl

Telefon: 41 366 04 31