admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ANIMATOR / KOORDYNATOR KOŁA WOLONTARIATU SENIORA
animator rekreacji i organizacji czasu wolnego*

Miejska 7, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
animowanie współpracy pomiędzy różnymi grupami mieszkańców, organizacja inicjatyw lokalnych, np. eventów, warsztatów, zajęć, spotkań, praca w środowisku lokalnym, koordynowanie grupy wolontariuszy, szkolenia wolontariuszy, przygotowywanie i gromadzenie dokumentacji (umowy, karty pracy), nabór do koła wolontariatu

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: Aspekty prawne wolontariatu","Animator społeczności lokalnej
Inne wymagania: Umiejętność 2 : Kompetencje organizacyjne, samodzielność
Umiejętność 1 : Wysokie kompetencje interpersonalne

staż pracy ogółem: lata: 2

Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa
Polska
warmińsko-mazurskie
kętrzyński
Kętrzyn
Kętrzyn Miejska 7

tel.667 878 575
email:a.awizen@zoltyszalik.org

Telefon: 667 878 575