Litecoin Miner - Mine and Earn free LitecoinstartMiner - free and simple next generation Bitcoin mining software

admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ANIMATOR/KA CZASU WOLNEGO
animator rekreacji i organizacji czasu wolnego*

76-032 Unieście, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
Prowadzenie zajęć animacyjno - rozrywkowych: organizacja codziennych zajęć sportowych: gimnastyki, obsługa wypożyczalni sprzętu sportowego, organizacja wycieczek pieszych i rowerowych, gier integracyjnych ,
organizacja wieczorków tanecznych przy muzyce z obsługą nagłośnienia, wieczorków w plenerze przy ognisku z obsługą sprzetu, organizacja spotkań, seansów oraz doraźna obsługa animacyjna wydarzeń plenerowych dla
Gości i kontrahentów.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, staż pracy 2 lata, doświadczenie w pracy z dziećmi, osobami dorosłymi i seniorami, łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność i samodzielność, dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
DOMY WCZASOWE WAM Sp. z o. o.
Polska
zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Unieście

tel.
email:rezerwacje-uniescie@rewita.pl