admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ANALITYK FINANSOWY
analityk finansowy

Pretficza 28, 50-984 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
znajomość unormowań prawnych a w szczególności Ustawy z dn. 29 września 1994 o rachunkowości z późniejszymi zmianami, Ustawy z dn. 27 sierpnia 2009 o finansach publicznych w póżniejszymi zmianami , Ustawy z dn. 17 grudnia 2004 o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych ze zmianami, import pozycji wyciągów bankowych z systemu elektronicznej do systemu księgowego, księgowanie wyciągów bankowych, dekretacja dowodów księgowych, weryfikacja kont księgi głównej, archiwizacja dokumentów
zatrudnienie na umowe na czas określny na okres zastepstwa, praca jednozmianowa
oferta dostępna w sali E

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
wynagrodzenie zasadnicze + 10% premii regulaminowej + wysługa lat

Opis

Wymagania
zawód: Analityk finansowy
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Inne wymagania: wykształcenie wyższe, dobra znajomość obsługi komputera - środowisko Windows, pakietów biurowych typu Word, Excel, Power Point, umiejętność pracy zespołowej, umiejętność podejmowania samodzielnie odpowiedzilanych decyzji, umiejętność analizy zadań, dyspozycyjność, zdyscyplinowanie, terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

Dane Pracodawcy
4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Pretficza 28

tel.261-651-055

Telefon: 261-651-055